Brīvdienu projekts | Holiday Project

Brīvdienu projekts | Holiday Project

Brīvdienu projekts | Holiday Project

 

Dienās, kad nav jācep pasūtījums, es laiku izmantoju, lai eksperimentētu un pārbaudītu dažas jaunas receptes. Nesen izmēģināju gan dekorēšanas tehnikas, gan dažādus cepšanas knifus.

Eksperimentu dienai plāns vienkāršs – dabūt ogas, daudz un dažādas. Ogas, kuras man garšo! Tās es izmantošu brīdī, kad būs pēdējais skaistuma pieskāriens jāveic.

Un tagad, vēlos jūs iepazīstināt ar siera kūku. Jā, kārtējo! Šķiet, ka nu jau būs gana, jo siera kūka ir un paliek siera kūka, bet… Man tomēr gribētos jums teikt, ka ir vairāki veidi kā to pagatavot. Miljons veidu kā to dekorēt. Kā arī dažādas tehnikas kā cept/necept.

Šī konkrētā siera kūka ir veltījums fotogrāfam Emīlam (https://www.instagram.com/bamtaram/).

Siera kūkai pēc rakstura bija lemts tapt gaisīgai. Jāatzīst, ka šoreiz eksperimentēju ar cepšanas tehnoloģiju.

Gatavota pamatā no dažām sastāvdaļām, tā iegūst tīru un vieglu garšu. Kā arī liku mazāk cukura nekā parasti. Skaidrs, ka ogas dos savu garšu un savu daļu salduma.

Garšojot sajutīsiet trīs dažādu ogu nianses. Katra pati par sevi ievērojama, bet kopā tās labi draudzējas.

Nogriežot nelielu tās gabaliņu, atklājas mellenes, kas apslēptas pildījumā.

IMG_0251
Maiga tekstūra, krēmīgums un ogas – garša, kuras raksturs saglabājas uz mēles vēl laiku pēc kumosa nogaršošanas.

Tā kā tuvojas svētki man pašai, un maija beigās svinēšu apaļu jubileju, siera kūka būs Must Have svētku deserta galdā. Dārza svētki, jubilejas un pikniki pie dabas krūts! Maija mēnesis ir kā radīts, lai atklātu ēsanas sezonu lauku mājas dārzā, pie jūras, Vērmanes dārzā, uz Andrejostas mola vai pie Kāla ezera. Esiet radoši!

 

Visas fotogrāfijas ir manis uzņemtas.

Pagaršo mazliet!

Ja kādi jautājumi, ieteikumi, domas, idejas – droši dod ziņu!

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

 

Hello on Tuesday!

When there is no preparing the order, I use the time to experiment and check out some new recipes. Recently I tried some including a decoration inspiration, and a variety of cooking tricks.
I call those days Experiment Day.  Simple plan – get the berries, many and varied. I think it is a spring, but tastes like summer. I will use berries during the process – usually I ate half of them. The final touch of a beauty will be made with other half.
And now I would like to introduce you to the cheesecake. Yes, again! It seems that now there will be enough, because the cheese cake remains the cheesecake, but still … I would like to tell you that there are several ways to prepare it. A million ways to decorate.  And it is never boring!!!
This particular cheese cake is a tribute to the photographer Emils (https://www.instagram.com/bamtaram/).

This cheese cake  was airy by its nature. I must admit that this time experimented with baking technology.

It is  made based on few of the components, it is obtained pure and mild in taste. I added less sugar than usual. Clearly, the berries will give specific taste and will share a part of sweetness.
In tasting will feel three different berry nuances. Each in itself significant, but together they make good friends.
Cutting off a small piece revealed blueberries that hidden in the filling.

At the end of May I will celebrate my birthday. And the cheesecake is a Must Have on the dessert table. Garden party, anniversaries and picnics in the park! May is the month designed to reveal eating season out side – in the farmhouse garden, near the sea, central park of your city. Be creative!

 

All photos are taken by me.
Taste a bit!
If any questions, suggestions, thoughts, ideas –  give me a message!