Siera Kūku Diēta

Siera Kūku Diēta

Sveiki, draugi!

Šī ir svarīga diena, jo ir pirmdiena. Tā kā pirmdienas daudziem nepatīk, ceru jūsu dienu padarīt jaukāku.

Sens tik sens ir tas laiks, kopš pēdējā ieraksta par rabarberu pīrāgu. Bet es neesmu aizmirsusi jūs! Ik pa laikam, šo to pieskicēju sev pierakstos. Laikam ejot, šis tas top melnrakstos. Šobrīd prioritāte ir cept kūkas, iemūžināt tās fotogrāfijās. Jautāsiet, kā man veicas?! Labi! Tik tiešām nevaru sūdzēties. 🙂 Es tik turpinu darboties, lai citiem skaistāki svētki! Lai garšas satiekas! Lai prieks valda svētkos! Ak, jā! Šis ieraksts nav par diētām! Ha!

 

_MG_0637 copy.JPG

 

Esmu šo ierakstu izvēlējusies veidot par siera kūkām. Kāpēc? Tāpēc, ka esmu ideālās siera kūkas meklējumos.

Vienalga vai tā ir šokolādes siera kūka, vai tomēr klasiska. Vai tā ir vasarīgā, ar ogām iekšā. Tai jābūt labākajai! Šodien stāsts vairāk bildēs, krāsās un vizuālās sajūtās, lai mudinātu jūs izpētīt savas garšas kārpiņas. Siera kūkas noteikti var aizvest garšu ceļojumā. Kūku fotogrāfijas iemūžināja neviens cits, kā http://www.emils.lv/ | Emīls Skrīvelis! Vieta – Saulkrasti!

Lai atrastu ideālo siera kūkas recepti, es eksperimentēju ar dažādām mērcēm. Tās noteikti var veidot no augļiem, ogām un ne tikai. Viss, kas jums garšo  – salds, rūgts, skābāks, atspirdzinošs saderēs ar siera kūkas maigo tekstūru!

Manas divas top mērces ir rabarberu un mango.
Apskati foto!

svetku siera kukas_web-002.jpg

svetku siera kukas_web-010

svetku siera kukas_web-001

svetku siera kukas_web-009

svetku siera kukas_web-011

svetku siera kukas_web-018

 

 

 

 Leave a Reply