Svētki ir Beigušies! Lai Dzīvo Svētki!!

Svētki ir Beigušies! Lai Dzīvo Svētki!!

Laipni lūgti manā blogā. Laimīgu visiem jauno 2017.gadu!

Priecīgi paziņoju, ka mans gads ir sācies ar dažām lieliskām receptēm. Es ļoti vēlos ar tām dalīties. Neliegšos, kūkas, kūciņas, kēksi, mafini, kapkeiki, tortes un saldumi IR mana kaislība, tāpēc te sākas ceļojums starp pannām, mililitriem, garšvielām, krēmiem, gramiem, svariem, šķipsnām…

Šis pirmais no ierakstiem ir par mafiniem. Rezultātā izveidojās skaists fotostāsts sadarbībā ar Emīlu Skrīveli, viņš arī gaismošanas speciālists (lūdzu, iepazīsimies: https://www.instagram.com/bamtaram/). Esmu patīkami satraukta… pirmais ieraksts ēdienu kategorijā iet gaisā.

Par garšas kārpiņu ceļojumu runājot ir vairākas opcijas: pie manis var pasūtīt gardumus, var sarunāt meistarklasi un var mēģināt paša spēkiem recepti īstenot. Šo mafinu mīklas recepte ir vairākkārt testēta, izmēģināta un slīpēta. Savukārt, pildījumā var satikt manas iecienītās sastāvdaļas, kas mafina mīklai piešķir pārsteiguma momentu, jo mafins ir kā neliela maizīte ar smagnējāku mīklu (ja salīdzina ar kapkeiku). Šie mazie gardumi var kalpot par gardu uzkodu.

Ja jautāsiet par iedvesmu – tā ir katra diena, kad mazie sīkumi un detaļas plūst domās, urda un iešaujas prātā, tad realizējas virtuvē, un, lūk, tad ir svētki.

Bet tagad aicinu ienirt, nedaudz noķert 2017.gada pirmo sajūtu piedzīvojumu virtuvē.
Ar šo gardumu jāapietas apdomīgi – ir brīdis, kad tas atplaukst savā garšu bagātībā.

Lai top svētki!

mafini_web-009.jpg
Šiem garnējumā izmantoti maršmelovi, nelielas zemeņu šokolādes drumstalas un baltās šokolādes podziņas. Foto: Emīls Skrīvelis | (https://www.instagram.com/bamtaram/)

mafini_web-011
Saldētas avenes šai mafinu mīklai dos īstu vasaras garšu. Šīs pati savām rokām vasarā aveņu plantācījā salasīju. Foto: Emīls Skrīvelis
mafini_web-019
Mafinu formiņas šoreiz atradu SIA Gemoss. Plašā izvēle piedāvā no vienkrāsainām, līdz raibu raibajām. Foto: Emīls Skrīvelis |  (https://www.instagram.com/bamtaram/)
mafini_web-022
Sauja svaigu ogu. Te derēs tās, kuras saldētavā. Foto: Emīls Skrīvelis
mafini_web-028.jpg
Kopskats pavisam priecīgs! Mazie mafini visā savā krāšņumā. Foto: Emīls Skrīvelis |  (https://www.instagram.com/bamtaram/)
mafini_web-029-1
Liels paldies Emīlam Skrīvelim, kurš apvienoja gaismu mākslu, fotomākslu un pavārmākslu vienā.


Leave a Reply