Uvertīra | Ouverture

Uvertīra | Ouverture

Labdien, draugi!!

Gribēju teikt paldies šī mēneša kūku pasūtītājiem par izvēli uzrunāt tieši mani savu svētku un pasākuma gardās daļas veidošanā. Esmu dikti pagodināta, ļoti pateicīga un priecīga par šīm iespējām! Aprīlis izvērtās varens. Tik varens, ka pat nejaudāju uzrakstīt ko jaunu šeit. Jauno recepšu veidošana aizņem daudz laika, bet diennaktī ir tikai 24h!

Aprīlī, kā pavasara ievadā jeb uvertīrā,  tapis iespaidīgs daudzums kūku. Starp priecīgajiem bijušas draugi, radi, darba kolēģi, paziņas. Es varu tikai gavilēt aiz prieka pilnā kaklā – Lai dzīvo svētki!!! Kūkas tapa pēc individuāla pasūtījuma un saskaņojot dažādās vēlmes. Man prieks, ka esmu tā, kura var sniegt baudījumu acīm un dažādot svētkus. Paldies jums, mani klienti, par labajiem vārdiem. Tie iedrošina, tie iedvesmo, tie dod sparu turpināt darīt un attīstīties. Esmu pasūtījusi TASTEABIT.com uzlīmes, top dizains kūku kastēm un turpinām augt! Sadarbība ar fotogrāfu turpinās un manis ceptās kūkas pirms piegādes iemūžina Emīls Skrīvelis!

nycmellene.jpeg
Klasiska siera kūka ar mellenēm gan iekšā, gan ārā! Recepte – Kristiāna. Foto – Emīls Skrīvelis.

Par pavasari runājot, ja nav saules aiz loga, tad es pati radu sauli. Celties sešos no rīta, lai dekorētu, iesaiņotu un piegādātu kūkas (lai tās ierastos tieši pie rīta kafijas) – tīrā bauda! Kad daru to, kas patīk, jūtos vislabāk, prieks silda manu un citu sirdis. Un secinājums darbīgā mēneša bilanci sarēķinot – Jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt.

mellenite3.jpeg
Biskvītkūka neliela diametrā, bet augstumā iespaidīga – ar ogām dekorācijās sasniedz 12cm. Foto – Emīls Skrīvelis.

Protams, domas nesas uz vasaras pusi. Protams, man svarīga ir garša, kas simbolizē vasaru. Pavasarī, kad esmu ir izslāpusi Saules, neniekojos ar ogām – es tās pērku, ēdu, iztīru saldētavu. Siera kūkas labi sader ar augļiem un ogām. Skaists duets atklājās pirmdien – zemeņu un siera kūkas apvienojumā. Šai saderībai ir lirisks raksturs un tā ir vēl nepienākušās vasaras simbols.

 

nyczemene
Liriskā saderība – siera kūka un zemenes. Foto – Emīls Skrīvelis.

Lai jums lieliska nedēļas nogale un jau rīt, 29.aprīlī, tiekamies Siguldā, lai svinētu Straptautisko dejas dienu. Blatais Flīģelis ir mūsu tikšanās vieta. Gaidīšu visus interesentus, entuziastus, eksperimentētājus, visus, visus plkst. 15.00 uz laikmetīgo džeza deju!

dejas diena 1111.jpg
Dejot nozīmē svinēt dzīvi, svinēt to, ka varam kustēties, iemācīties ko jaunu un attīstīt

 Leave a Reply