Uz Mēles saruna ar Sandru Valdmani par garšvielām

Uz Mēles saruna ar Sandru Valdmani par garšvielām.

Kristiāna Cimermane sarunājas ar garšvielu eksperti un veikala SpiceHouse īpašnieci.

Saruna par tendencēm, uzdrošināšanos ikdienā eksperimentēt virtuvē, par to kā novērtēt garšvielu kvalitāti, kā pareizi tās uzglabāt un citas lietošanas idejas, receptes. Saruna ierakstīta 2019.gada janvārī.

Te Kristiānas CITRONU KĒKSA recepte, kurā izmantota Sandras ieteiktā produkcija no SpiceHouse. Dekorēšanai izvēlējos skaisto ziedu miksu. Nav noslēpums, ka, pirmkārt, mēs ēdam ar acīm. Šie kaltētie dārgakmeņi krāšņi uzmirdzēs katrā glazūrā vai krēmā. Aicinu ļauties fantāzijai, un ziedu sajaukums piestāvēs gan desertiem, gan salātos, gan tējās un citos dzērienos.

Sandra aicina eksperimentēt virtuvē ar dažādām garšām. Garšvielas ir arī viens no veidiem, kā ierastu ēdienu atsvaidzināt. Varētu pat petikt –  dot tam otro un pat trešo garšu.

Uz Mēles saruna ar Sandru Valdmani par garšvielām notiek veikalā SpiceHouse. Te var atrast dabīgas un bioloģiski audzētas garšvielas, garšaugus, garšvielu maisījumus, mērces, tējas, eko produktus. Sandra piedāvājumā esošo pati izmēģinājusi. Viņa prot ierosināt interesi un palīdzēs atrast katrai gaumei piemērotāko. 

 

Paldies Emīlam Skrīvelim par atbalstu! Šī epizode tapusi sadarbībā ar www.tasteabit.com  – ēdienu stils un foto.

SAZIŅAI, ATSAUKSMĒM, JAUTĀJUMIEM, IDEJĀM: TASTEABIT@EMILS.LV

The post Uz Mēles saruna ar Sandru Valdmani par garšvielām appeared first on TASTE A BIT.Leave a Reply