Visvarenais aprīlis | Almighty April

Labdien, draugi!!

Gribēju teikt paldies šī mēneša kūku pasūtītājiem par izvēli uzrunāt tieši mani savu svētku un pasākuma gardās daļas veidošanā. Esmu dikti pagodināta, ļoti pateicīga un priecīga par šīm iespējām! Aprīlis izvērtās varens. Tik varens, ka pat nejaudāju uzrakstīt ko jaunu šeit. Jauno recepšu veidošana aizņem daudz laika, bet diennaktī ir tikai 24h!

Aprīlī, kā pavasara ievadā jeb uvertīrā,  tapis iespaidīgs daudzums kūku. Starp priecīgajiem bijušas draugi, radi, darba kolēģi, paziņas. Es varu tikai gavilēt aiz prieka pilnā kaklā – Lai dzīvo svētki!!! Kūkas tapa pēc individuāla pasūtījuma un saskaņojot dažādās vēlmes. Man prieks, ka esmu tā, kura var sniegt baudījumu acīm un dažādot svētkus. Paldies jums, mani klienti, par labajiem vārdiem. Tie iedrošina, tie iedvesmo, tie dod sparu turpināt darīt un attīstīties. Esmu pasūtījusi TASTEABIT.com uzlīmes, top dizains kūku kastēm un turpinām augt! Sadarbība ar fotogrāfu turpinās un manis ceptās kūkas pirms piegādes iemūžina Emīls Skrīvelis!

 

 

nycmellene
Klasiska siera kūka ar mellenēm gan iekšā, gan ārā! Recepte – Kristiāna. Foto – Emīls Skrīvelis.

 

Par pavasari runājot, ja nav saules aiz loga, tad es pati radu sauli. Celties sešos no rīta, lai dekorētu, iesaiņotu un piegādātu kūkas (lai tās ierastos tieši pie rīta kafijas) – tīrā bauda! Kad daru to, kas patīk, jūtos vislabāk, prieks silda manu un citu sirdis. Un secinājums darbīgā mēneša bilanci sarēķinot – Jo vairāk dara, jo vairāk var izdarīt.

 

_MG_0063.JPG
Biskvītkūka neliela diametrā, bet augstumā iespaidīga – ar ogām dekorācijās sasniedz 12cm. Mans mazais Everests.  Foto – Emīls Skrīvelis.

Protams, domas nesas uz vasaras pusi. Protams, man svarīga ir garša, kas simbolizē vasaru. Pavasarī, kad esmu ir izslāpusi Saules, neniekojos ar ogām – es tās pērku, ēdu, iztīru saldētavu. Siera kūkas labi sader ar augļiem un ogām. Skaists duets atklājās pirmdien – zemeņu un siera kūkas apvienojumā. Šai saderībai ir lirisks raksturs un tā ir vēl nepienākušās vasaras simbols.

zemenessierakuka
Liriskā saderība – siera kūka un zemenes. Foto – Emīls Skrīvelis.

*
*
*
*
*

Hello Friends!

I wanted to thank those customers in April who chosed me and trusted me make parties and events delicious and festive! I am honored, very grateful! April turned out to be mighty. So powerful I hadn’t even free time to write a new article here. New Recipe creation takes a lot of time, but there is just 24 hours in a day!

I can only rejoice fully – Long live the holidays !!! Custom-made cake orders are mt favourite – creation moments, talking, baking and having fun. There is everything in this process. Thank you, my clients, for kind words. You encouraged, inspire, give me vigor to go on and develop.

I decided to order TASTEABIT.com stickers, also got designed cake boxes and ideas continues to grow! Also I wanted say thanks to Emīls Skrīvelis (great food photographer) – my partner in crime. He immortalises cakes in photographies before delivery.

Talking about the spring – when there is no sun outside I will create it through cakes. That is how I made sunny cheese cake with blueberries and yellow coconut crumbs for Christin. Getting up at six in the morning to decorate, and deliver packed cakes (to arrive exactly at the morning coffee) – it is a real pleasure! When I do what I love, I feel great joy. It warms my heart. Monthly balance sheet says – The more you do, the more can be done.

Have a great day, my Friends!

mellenite3.jpeg
Naked cake – small in diameter, but the height is impressive – with berries in decorations it reaches 12 cm. My Little Everest. Photo – Emīls Skrīvelis.


Leave a Reply